لیست تمام مطالب سایت

 • معرفی ابزارهای آنلاین برتر ایمیل مارکتینگ

  معرفی ابزارهای آنلاین برتر ایمیل مارکتینگ

  ایمیل مارکتینگ طی سالیان اخیر فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرده است. مدتی در انزوا بود اما مجددا تبدیل به یکی از روش های فوق العاده بازاریابی اینترنتی شده است. در این مطلب به بررسی سرویس دهنده های حرفه ای ایمیل مارکتینگ پرداخته ایم

  ادامه مطلب...
 • جستجوی افراد در اینستاگرام به وسیله شماره موبایل

  جستجوی افراد در اینستاگرام به وسیله شماره موبایل

  برای یافتن دوستان در اینستاگرام می بایست باید شناسه کاربری آن ها را داشته باشیم اما به کم شماره موبایل آن ها هم می توان اکانت اینستاگرام آن ها را پیدا کرد

  ادامه مطلب...
 • 11 ترفند جهت ارتقاء کیفیت تبلیغات فیس‌بوک

  11 ترفند جهت ارتقاء کیفیت تبلیغات فیس‌بوک

  روش صحیح طراحی آگهی تبلیغ در دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی اینترنتی چیست؟ چگونه آگهی جذاب تری ایجاد کنیم؟!

  ادامه مطلب...
 • دسته بندی مشتریان فروشگاه اینترنتی چه تاثیری در میزان فروش دارد؟

  دسته بندی مشتریان فروشگاه اینترنتی چه تاثیری در میزان فروش دارد؟

  بازاریابی باید بر اساس ویژگی های مخاطب هدف برنامه ریزی شود. اما آیا می توان به تعداد مشتریان بالقوه استراتژی بازاریابی مختلف طراحی کرد؟ قطعاً خیر. در این جاست که بحث دسته بندی مشتریان مطرح می شود. در این مقاله روش صحیح دسته بندی مشتریان و تاثیر آن بر بازاریابی و میزان فروش را مورد بررسی قرار می دهیم.

  ادامه مطلب...
 • بررسی عملکرد 10 برند مطرح و موفق در لینکدین

  بررسی عملکرد 10 برند مطرح و موفق در لینکدین

  با افزایش حضور فعال کاربران در لینکدین بسیاری از برند ها و شرکت های بزرگ بر بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ در این بستر تمرکز کرده اند. در این پست قصد داریم برخی از موفق ترین ها را بررسی کنیم

  ادامه مطلب...
 • چگونه در بازاریابی فیس‌بوکی سطح تعاملات کاربران را افزایش دهیم؟

  چگونه در بازاریابی فیس‌بوکی سطح تعاملات کاربران را افزایش دهیم؟

  در میان انبوه محتوا و پست هایی که در فیس بوک به اشتراک گذاشته می شوند، چگونه کاربر را متقاعد به مطالعه و مشارکت در صفحه ی فیس بوک خود کنیم؟

  ادامه مطلب...
 • چگونه از کسب و کاری کوچک برندی بزرگ بسازیم؟

  چگونه از کسب و کاری کوچک برندی بزرگ بسازیم؟

  آیا برندسازی صرفاً الحاق یک برچسپ نام و لوگو بر روی محصولات است؟! چگونه می توان کسب و کار نوپا و جدید خود را به نامی محبوب و موفق تبدیل کرد؟

  ادامه مطلب...
 • بازاریابی در فیس‌بوک (دیجیتال مارکتینگ در فیس بوک) (قسمت دوم)

  بازاریابی در فیس‌بوک (دیجیتال مارکتینگ در فیس بوک) (قسمت دوم)

  در قسمت اول این مطلب، بازاریابی از طریق "صفحات" فیس‌بوک را مورد بررسی قرار داده و نیز به معرفی اجمالی دو ابزار "تبلیغات" و "گروه ها" پرداختیم. در ادامه قصد داریم روش صحیح به کار گیری گروه ها و تبلیغات در فیس‌بوک مارکتینگ را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

  ادامه مطلب...
 • بیزینس اکانت اینستاگرام چیست و چه امکاناتی ارائه می دهد

  بیزینس اکانت اینستاگرام چیست و چه امکاناتی ارائه می دهد

  اینستاگرام ابزارهای ویژه ای را در قالب بیزینس اکانت ها یا همان حساب های تجاری به صاحبان کسب و کار ها ارائه می دهد.به کارگیری این ابزارها می تواند به افزایش فروش و بازدهی بهتر بازاریابی در این بستر بیانجامد. در این مقاله قصد داریم این دست پروفایل ها را معرفی کنیم.

  ادامه مطلب...
 • مارکتینگ حرفه ای فیس‌بوک در 10 روز (قسمت دوم)

  مارکتینگ حرفه ای فیس‌بوک در 10 روز (قسمت دوم)

  در بخش اول این مقاله به  بحث در رابطه با شیوه ی صحیح آغاز مارکتینگ در فیس بوک پرداختیم و بخشی از برنامه ای ده روزه (جهت جلوگیری از سردرگمی ها و اشتباهات رایج در بازاریابی در این بستر) را ارائه نمودیم. در این مقاله سایر بخش های برنامه ی ده روزه را شرح خواهیم داد.

  ادامه مطلب...
 • تاثیر نوع چیدمان متون و تصاویر بر بازدهی محتوای یک صفحه

  تاثیر نوع چیدمان متون و تصاویر بر بازدهی محتوای یک صفحه

  چیدمان متن ها و تصاویر در صفحات وب می تواند به روش های مختلفی صورت گیرد. از جمله قالب هایی که از محبوبیت بالایی برخوردار است، می توان به حالت زیگزاگی اشاره نمود. در این مقاله قصد داریم مزایا و معایب این شیوه را بررسی نماییم.

  ادامه مطلب...
 • مارکتینگ حرفه ای فیس‌بوک در 10 روز (قسمت اول)

  مارکتینگ حرفه ای فیس‌بوک در 10 روز (قسمت اول)

  در این مطلب قصد داریم برنامه ای مختصر اما بسیار موثر جهت تبحر یافتن در بازاریابی فیس بوک ارائه دهیم. با به کارگیری این برنامه، می توان به سرعت تمام تکنیک ها و استراتژی های بازاریابی در فیس بوک را پیاده سازی نمود و به بالاترین بازدهی در مارکتینگ این بستر دست یافت.

  ادامه مطلب...
 • چرا در طراحی صفحات سایت، دکمه ها نیازی به نشانگر دست ندارند؟

  چرا در طراحی صفحات سایت، دکمه ها نیازی به نشانگر دست ندارند؟

  تفاوت بسیاری بین یک طراحی زیبا و یک طراحی زیبا و استاندارد وجود دارد. به نظر شما بر اساس استاندارد های طراحی سایت، کدام دست المان ها ی صفحه نیاز به نشان گر دست دارند؟ فرم استاندارد طراحی هر المان چیست؟

  ادامه مطلب...
 • بزرگ ترین اشتباهات بازاریابی ای که بشر تا کنون دیده است!

  بزرگ ترین اشتباهات بازاریابی ای که بشر تا کنون دیده است!

  گاهی اشتباهات می توانند به قیمت پایان یافتن عمر یک کسب و کار تمام شوند. در این مقاله بدترین و بزرگ ترین اشتباهات ِبرترین برند ها و دلیل رخ داد آن ها را عنوان کرده ایم. امید است که دیگر هرگز شاهد بروز چنین اشتباهاتی در دنیای کسب و کارها نباشیم.

  ادامه مطلب...
 • چگونه با هدف سئو، متن هایی بنویسیم که بیشتر خوانده شود؟

  چگونه با هدف سئو، متن هایی بنویسیم که بیشتر خوانده شود؟

  شاید متوجه شده باشید که برخی متن ها با وجود برخورداری از وزن و محتوای مناسب، قادر به جذب تعداد زیادی از کاربران نیستند. درواقع محتوای خوب تنها به جنبه ی ارزش علمی و موضوع محتوا ختم نمی شود. دراین مقاله می آموزید که چگونه حتی محتوایی کم ارزش را در دید کاربران جذاب و با ارزشمند جلوه دهید.

  ادامه مطلب...
 • Ux چیست و چه رابطه ای با سئوی سایت دارد؟

  Ux چیست و چه رابطه ای با سئوی سایت دارد؟

  UX به معنی قابلیت استفاده است و کیفیت تجربه ی کاربری در هنگام تعامل با یک محصول را مورد بررسی قرار می دهد. این محصول می تواند یک سیستم، نرم افزار، دستگاه، وبسایت یا اپلیکیشن باشد. اما این تعاریف چه ارتباطی با سئو دارد؟!

  ادامه مطلب...
 • دو ابزار قدرتمند برای صاحبان کسب و کار در لینکدین

  دو ابزار قدرتمند برای صاحبان کسب و کار در لینکدین

  می دانید که در لینکدین علاوه بر پروفایل های شخصی می توانید صفحات مخصوص به شرکت ها را نیز ایجاد نمایید. با کمک دو ابزار فوق العاده ی showcase pages و sponsored updates می توان به بازده بالاتری در بازاریابی لینکدین دست یافت.

  ادامه مطلب...
 • بازاریابی اینترنتی در لینکدین (قسمت دوم)

  بازاریابی اینترنتی در لینکدین (قسمت دوم)

  در قسمت اول این مقاله، نکات ساخت پروفایلی حرفه ای و نیز به بحث در رابطه با کمپانی پیج ها که از ابزارهای بسیار قدرتمند در لینکدین محسوب می شوند، پرداختیم. در بخش دوم این نوشتار، قصد داریم به تکنیک ها و جزئیات بازاریابی در لینکدین به طور ویژه اشاره نماییم.

  ادامه مطلب...
 • چگونه بهترین نام را برای برندمان انتخاب کنیم؟

  چگونه بهترین نام را برای برندمان انتخاب کنیم؟

  چگونه می توانید از میان هزاران نام، بهترین را برای نام برندتان انتخاب کنید؟ زمان نام گذاری به چه نکاتی باید توجه کرد؟ آیا همه چیز به انتخاب یک نام ختم می شود؟ هویت یا شخصیت برند به چه معناست؟ پاسخ تمام این پرسش ها را می توانید در این پُست بیابید.

  ادامه مطلب...
 • بازاریابی اینترنتی در توئیتر(دیجیتال مارکتینگ در توئیتر)

  بازاریابی اینترنتی در توئیتر(دیجیتال مارکتینگ در توئیتر)

  با آپدیت های مکرر و روند تغییرات توییتر پیشنهاد می کنیم که نگاهی به اصول بازاریابی در این بستر و ابزار های جدیدی که توییتر در اختیار کسب و کار های مختلف قرار داده است بیاندازید تا بتوانید مارکتینگی با بیشترین بازدهی در این رسانه داشته باشید.

  ادامه مطلب...
 • بازاریابی اینترنتی در لینکدین (قسمت اول)

  بازاریابی اینترنتی در لینکدین (قسمت اول)

  لینکدین (نسبت به سایر رسانه های اجتماعی) ابزارهای پیشرفته تر و متمایز تری را به کاربرانش ارائه می دهد.اگر با تکنیک های مارکتینگ لینکدین آشنا باشید، می توانید از این بستر برای دست یافتن به سودهای کلان و مشتری های بیشتر استفاده کنید.

  ادامه مطلب...
 • بازاریابی در تلگرام (نکات دیجیتال مارکتینگ در تلگرام)

  بازاریابی در تلگرام (نکات دیجیتال مارکتینگ در تلگرام)

  تلگرام بستر بسیار مناسبی برای افزایش فروش به شمار می آید اما نیاز است نکات و روش های افزایش فروش در آن را فرا بگیرید که در ادامه برخی از این نکات را ذکر کرده ایم

  ادامه مطلب...
 • بازاریابی در فیس بوک (دیجیتال مارکتینگ در فیس بوک) (قسمت اول)

  بازاریابی در فیس بوک (دیجیتال مارکتینگ در فیس بوک) (قسمت اول)

  هر فضایی که کاربران زیادی در آن حضور داشته باشند میتواند به یک فرصت بسیار عالی برای اهداف مارکتینگ تبدیل شود. برای انجام دیجیتال مارکتینگ در فیس بوک نیاز است کمی اطلاعات بیشتری درباره آن کسب کنیم...

  ادامه مطلب...
 • بازاریابی در اینستاگرام (دیجیتال مارکتینگ در اینستاگرام)

  بازاریابی در اینستاگرام (دیجیتال مارکتینگ در اینستاگرام)

  اینستاگرام از لحاظی تفاوت بسیار زیادی با دیگر شبکه های اجتماعی دارد که موجب محبوبیت بسیار بالای آن در بین کاربران شده است. حال ما میخواهیم از محبوبیت این اپلیکشن برای فرایند های دیجیتال مارکتینگ بهره مند شویم.

  ادامه مطلب...
 • دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی اینترنتی به زبان ساده

  دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی اینترنتی به زبان ساده

  نگاهی به بزرگترین کسب و کارهای پول ساز دنیا نشان می دهد اکثر آنها فعالیتشان در فضای مجازی و اینترنت شکل گرفته است. تحول عظیم دنیا را نمیتوان انکار کرد و بهتر است با این تحول همگام شویم...

  ادامه مطلب...
 • معرفی بهترین آنتی ویروس ها در سال 2017

  معرفی بهترین آنتی ویروس ها در سال 2017

  در استفاده از آنتی ویروس ها چالش ها و دیدگاه های زیادی وجود دارد برخی می گویند در ویندوز های جدید ماکروسافت نیازی به استفاده از آنتی ویروس های دیگر نیست. تا حدودی درست می گویند اما...

  ادامه مطلب...
 • تستA/B چیست و چرا برای کسب و کارهای بزرگ الزامی است

  تستA/B چیست و چرا برای کسب و کارهای بزرگ الزامی است

  مارکتینگ هوشمندانه در دنیای مجازی موجب کاهش چشمگیر هزینه های تبلیغات و افزایش فروش می شود. منظور از هوشمندانه این است که بدانیم کدام روش با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را دارد...

  ادامه مطلب...
 • از لینکدین (Linkedin) غافل نشوید (قسمت دوم)

  از لینکدین (Linkedin) غافل نشوید (قسمت دوم)

  لینکدین در بهبود کسب و کار شما چه در نقش یک کارفرما، کارآفرین و کارمند نقش بسیار چشمگیری دارد. در صورتی که بدانیم از این شبکه ی اجتماعی به چه صورت استفاده کنیم و نکات مربوط به آن را رعایت کنیم می توانیم بهترین نتیجه را کسب کنیم...

  ادامه مطلب...
 • نقشه های آمازون برای ساخت ابزارهای پوشیدنی

  نقشه های آمازون برای ساخت ابزارهای پوشیدنی

  آمازون نامی است که در آمریکا به عنوان یک خرده فروش بزرگ مخصوصا کتاب شهرت زیادی دارد. اکنون این کمپانی در فکر ورود به حوزه های شگفت انگیزی افتاده است

  ادامه مطلب...
 • معرفی بهترین سایت های اینفوگرافی

  معرفی بهترین سایت های اینفوگرافی

  اینفوگرافی ها نقش موثری در دریافت بک لینک های با ارزش دارند اما این که چگونه آن ها را تولید کنید و یا چگونه از اینفوگرافی های دیگر ایده بگیریم موضوعی است که باید درباره اش بیشتر بدانیم...

  ادامه مطلب...
 • اینفوگرافی چیست؟ (تولید محتوای ارزشمند)

  اینفوگرافی چیست؟ (تولید محتوای ارزشمند)

  محتوا با ارزش ترین چیزی است که ترافیک زیادی را به سمت یک وب سایت روانه می کند. اینفوگرافی که تلفیقی جالب از متن و تصاویر است یک نوع محتوای بسیار جذاب محصوب می شود

  ادامه مطلب...
 • استارتاپ های سود آور مرتبط با حوزه بهداشت و درمان

  استارتاپ های سود آور مرتبط با حوزه بهداشت و درمان

  استارتاپ های پر سود فقط مرتبط با حوزه خدمات وب و نرم افزاری نمی شود. یکی از حوزه های بسیار سودمند که اخیرا استارتاپ های بسیار زیادی توانسته اند در این حوزه موفقیت های چشمگیری کسب کنند حوزه بهداشت و درمان است

  ادامه مطلب...
 • راه‌ حل مشکلات بزرگ کارآفرینی از زبان کارآفرینان موفق

  راه‌ حل مشکلات بزرگ کارآفرینی از زبان کارآفرینان موفق

  واژه کارآفرینی را شاید بتوان مترادف واژه های چالش و مشکلات نام برد. اکثر مشکلات ، چالش ها و مسائلی که هنگام راه اندازی یک کسب و کار با آن ها مواجه هستیم برای دیگر کارآفرینان نیز پیش آمده است پس چرا از تجربیات آن ها استفاده نکنیم؟

  ادامه مطلب...
 • ابزارهای آنلاین برای کمک به کسب و کار های کوچک

  ابزارهای آنلاین برای کمک به کسب و کار های کوچک

  اکثر کسب و کارهای کوچک تمایل دارند فرایند های بازاریابی و مدیریت ارتباط با مشتریان را با کمترین هزینه ممکن انجام دهند. در این مطلب به بررسی چند سرویس آنلاین بسیار مفید جهت کمک به آن ها خواهیم پرداخت.

  ادامه مطلب...
 • پیش‌بینی مرگ توسط هوش مصنوعی

  پیش‌بینی مرگ توسط هوش مصنوعی

  هیچ شکی نیست که هوش مصنوعی آینده زندگی بشر را تحت تاثیر شدید قرار خواهد دارد. این موضوع از برخی لحاط خوشحال کننده و از برخی لحاظ هم نگران کننده است. یکی از مواردی که ممکن است هوش مصنوعی بتواند در آن دخیل شود پیش بینی زمان مرگ است...

  ادامه مطلب...
 • مدیر تیم نرم افزاری چگونه روحیه افراد را تضعیف می کند؟

  مدیر تیم نرم افزاری چگونه روحیه افراد را تضعیف می کند؟

  تیمی که هدفی را دنبال می کنند چه در حوزه نرم افزار و یا در زمینه های دیگر بدون شک دارای یک مدیر پرژوه یا از دید مدیریتی دارای یک رهبر خواهد بود. در این مطلب شایع ترین رفتارهایی که موجب تضعیف روحیه تیم می شود را بررسی خواهیم کرد

  ادامه مطلب...
 • بررسی ویژگی های 500 وب سایت برتر ایران از لحاظ رتبه الکسا

  بررسی ویژگی های 500 وب سایت برتر ایران از لحاظ رتبه الکسا

  با بررسی 500 وب سایت برتر ایران از لحاظ رتبه الکسا به این نتیجه می رسیم که اکثر آن ها یک سری ویژگی های مشترک دارند مثلا ارائه خدمات رایگان در حوزه های مرتبط با خودشان

  ادامه مطلب...
 • استراتژی تولید محتوا چیست؟

  استراتژی تولید محتوا چیست؟

  تولید محتوا در سطح گسترده و با هدف جذب مشتری در صورتی قطعا به نتیجه خواهد رسید که این کار با استراتژی های مشخص و منظم صورت بگیرد

  ادامه مطلب...
 • محتوا چگونه به درآمد تبدیل می شود؟

  محتوا چگونه به درآمد تبدیل می شود؟

  دنیای نامحدود اینترنت بستر فوق العاده ای برای کسب درآمد نامحدود است که کسب درآمد از طریق تولید محتوا یکی از مطمئن ترین و زود بازده ترین روش های کسب درآمد است. در این مطلب پولسازی از طریق تولید محتوا را بررسی خواهیم کرد.

  ادامه مطلب...
 • چگونه یک ربات تلگرام بسازیم؟

  چگونه یک ربات تلگرام بسازیم؟

  ربات تلگرام قادر است بسیاری از کارهای تکراری مورد نظر ما را انجام دهد البته در صورتی که شیوه ایجاد و نحوه برنامه نویسی آن را بدانیم بهتر می توانیم از امکانات آن استفاده کنیم.

  ادامه مطلب...
 • ربات تلگرام چیست و چگونه کار می کند؟

  ربات تلگرام چیست و چگونه کار می کند؟

  ربات تلگرام یکی از قابلیت های بسیار جالب تلگرام می باشد که به کمک آن قادریم بسیاری از فرایند های تکراری و زمان بر را در تلگرام انجام داد. این فرایند ها می تواند شامل دریافت اطلاعات مشتریان یا ارائه خدمات دیگر باشد

  ادامه مطلب...
 • آموزش آپلود فایل در آپلودبوی

  آموزش آپلود فایل در آپلودبوی

  آپلود بوی مکانی است که می توان به رایگان فایل ها مورد نظر را در آن آپلود کرد و لینک دانلود آن را در وب سایت یا شبکه های اجتماعی قرار داد تا فایل مورد نظر دانلود شود. این فرایند حتی می تواند درآمد زا هم باشد.

  ادامه مطلب...
 • از لینکدین (Linkedin) غافل نشوید (قسمت اول)

  از لینکدین (Linkedin) غافل نشوید (قسمت اول)

  لینکدین تاثیر بسیار چشمگیری در گسترش روابط کاری شما و بهبود شرایط کسب و کارتان دارد اما این مزایا در صورتی حاصل می شود که نحوه کار با آن را به خوبی بدانید

  ادامه مطلب...
 • کسب درآمد از طریق uploadboy (قسمت دوم)

  کسب درآمد از طریق uploadboy (قسمت دوم)

  در قسمت قبل تا حدودی با uploadboy آشنا شدید. در این قسمت جزئیات بیشتری از آن را توضیح داده ایم که اگر به نحوه کار چنین وب سایت هایی علاقه مند باشید توصیه می کنم آن را مطالعه کنید.

  ادامه مطلب...
 • فایل desktop.ini چیست و چه کاربردی دارد؟

  فایل desktop.ini چیست و چه کاربردی دارد؟

  سیستم عامل ویندوز امکانات و قابلیت های بسیاری دارد که ممکن است از آن ها بی خبر باشیم. یکی از این قابلیت ها تغییر آیکن و دیگر مشخصات پوشه های می باشد که به کمک فایل desktop.ini قابل تغییر هستند.

  ادامه مطلب...
 • کسب درآمد از طریق دانلود و آپلود فایل به وسیله uploadboy

  کسب درآمد از طریق دانلود و آپلود فایل به وسیله uploadboy

  آپلود بوی سرویسی است که جهت اهداف به اشتراک گذاری فایل ها مورد استفاده قرار می گیرد.بخشی از خدمات این وب سایت رایگان است و جالب است بدانید می توان به کمک آن کسب درآمد کرد.

  ادامه مطلب...
 • چگونه یک برند در اینستاگرام بسازیم

  چگونه یک برند در اینستاگرام بسازیم

  اینستاگرام فرصتی بی نظیر برای رشد یک برند و در نتیجه افزایش در آمد را در اختیار صاحبان کسب و کار ها مخصوصا کسب و کارهای آنلاین قرار می دهد.

  ادامه مطلب...
 • الکسا چیست؟

  الکسا چیست؟

  نام الکسا تقریبا برای همه وب مستران آشنا هست اما شاید همه ما ندانیم الکسا فعالیتش را چگونه آغاز کرده و در حال حاضر چه خدماتی ارائه می دهد.

  ادامه مطلب...